kluczevia błękitni stargard
Fot. Facebook/KP Błękitni Stargard

Piłkarskie derby Stargardu. Pucharowe starcie Błękitnych i Kluczevii

W sobotę, 25 lutego, dwa stargardzkie klub zagrają ze sobą w rozgrywkach Pucharu Polski. Wstęp na to spotkanie będzie płatny, także dla dzieci.

Mecz pucharowy odbędzie się na stadionie przy ulicy Ceglanej 25 lutego o godzinie 14. Gospodarzem będzie czwartoligowa Kluczevia Stargard. Jej rywalem będą trzecioligowi Błękitni Stargard.

Kluczevia Stargard ustaliła ceny wejściówek na derby Stargardu. Bilet normalny będzie kosztował 20 zł. Niestety dzieci do lat 12 nie będą zwolnione z opłaty. Za bilet trzeba będzie zapłacić 10 zł

Klub Piłkarski Błękitni Stargard

W poprzednim sezonie oba stargardzkie kluby rywalizowały na poziomie III ligi, ale Kluczevia się nie utrzymała i obecnie gra szczebel niżej. Mimo że kluby grają na innych poziomach ligowych, w tym sezonie także ze sobą zagrają. W Pucharze Polski.

– Stawką sobotniej potyczki będzie awans do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu ZZPN – informuje KP Błękitni Stargard.

Jak informuje Kluczevia, bilety na pucharowe derby już można kupować, u pani Iwony.

– Wejściówki do nabycia u Pani Iwony na stadionie ZKSu w godz. 8-14 oraz w dzień meczu przy wejściu – czytamy na profilu fejsbukowym stargardzkiego czwartoligowca.