Błękitni Stargard Ariel Wawszczyk

Po golu i po punkcie w meczu Błękitnych Stargard w III lidze

W ósmej serii spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard zremisowali u siebie z Pogonią Nowe Skalmierzyce 1:1.

Stargardzki zespół otrząsnął się juz po serii porażek w III lidze. Najpierw, tydzień temu, pokonał na wyjeździe KP Starogard Gdański 2:1, a dzisiaj zremisował na swoim terenie z Pogonią Nowe Skalmierzyce.

W sobotnim spotkaniu w Stargardzie po pierwszej połowie był bezbramkowy remis. W drugiej części oba zespoły zdobył po golu. W 69 minucie gości na prowadzenie wyprowadził Krzysztof Dymarski. W 85 minucie wyrównał Grzegorz Aftyka.

Błękitni Stargard mają 10 punktów i plasują się na dwunastym miejscu w grupie 2 III ligi piłkarskiej. Kolejne spotkanie rozegrają na wyjeździe. 23 września mierzyć się będą w Gniewinie ze Stolem. Klub ten ma dwa punkty mniej niż stargardzki zespół.