Szczecińska prędkość
Fot. KPP Stargard

Po ulicy Szczecińskiej w Stargardzie zamiast 50 jechał 107 km na godzinę

Ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość – niebezpieczną jazdę przerwali policjanci. Nieodpowiedzialnemu kierowcy wystawili mandat 1500 zł, a na jego konto trafiło 13 punktów karnych – informuje dziś stargardzka policja.

W trakcie patrolu ul. Szczecińskiej w Stargardzie policjanci zwrócili uwagę na kierującego samochodem osobowym, który znacznie przekroczył dozwoloną na tym odcinku drogi prędkość. Na ograniczeniu do 50 pędził z prędkością 107km/h.

– Funkcjonariusze ze stargardzkiej drogówki po raz kolejny byli we właściwym miejscu i czasie. Tym razem udaremnili jazdę kierującemu samochodem, który zlekceważył obowiązujące ograniczenie prędkości – informuje dziś mł. asp. Dorota Biernikowicz z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – Mężczyzna jechał z prędkością 107 km/h. Nieodpowiedzialnemu kierowcy mundurowi wystawili mandat karny w wysokości 1500 zł, a na jego konto trafiło 13 punktów karnych.

Pamiętajmy, że pośpiech to zły doradca – można stracić nie tylko pieniądze, ale w przypadku zdarzenia drogowego również życie i zdrowie.

mł. asp. Dorota Biernikowicz