PGE Spójnia Stargard ma nowego zawodnika. Stargardzki klub podpisał umowę z ogranym na parkietach ekstraklasy Jakubem Karolakiem.
Jakub Karolak ma 32 lata. Przez ostatnie dwa sezony grał w Starcie Lublin. Borykał się trochę z urazami. Teraz chce wrócić do gry, a występować ma w pierwszoligowej PGE Spójni Stargard, o czym dzisiaj poinformował klub ze Stargardu.
Nowy zawodnik stargardzkiego zespołu ostatnie dwanaście sezonów spędził w klubach ekstraklasy. Poza Startem grał w Turowie Zgorzelec, Treflu Sopot, Legii Warszawa, Anwilu Włocławek, Śląsku Wrocław.
W Starcie Lublin w sezonie 2023/2024 grał średnio 21 minut, zdobywając średnio 8,1 pkt na mecz. W sezonie 2024/2025 w lubelskim klubie występował średnio 28 minut, zdobywając średnio 10,7 pkt na spotkanie.
Najbliższy mecz PGE Spójnia Stargard rozegra na swoim terenie. W niedzielę 26 października o godzinie 18 podejmie w Hali OSiR Stargard Żubry Białystok.
