Chociwel posterunek
Posterunek w Chociwlu, fot. KPP Stargard

Przyszedł na przesłuchanie na posterunek w Chociwlu i już nie wrócił do domu

26-letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego sam stawił się na policyjne przesłuchanie. Okazało się, że jest poszukiwany 3 nakazami doprowadzenia do zakładu karnego, bo ma zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Jak informuje dziś KPP Stargard, zaskoczony przez policjantów został 26-letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego, który zgłosił się na Posterunek Policji w Chociwlu. Po wykonaniu czynności zamiast do domu, trafił do policyjnej celi. Był poszukiwany 3 nakazami doprowadzenia celem odbycia kary 45 dni pozbawienia wolności.

– Na Posterunek Policji w Chociwlu przyszedł w celu przesłuchania w jednej z toczących się spraw 26-letni mężczyzna mieszkający na terenie powiatu stargardzkiego. W trakcie wykonywania czynności procesowych z udziałem mężczyzny, jego dane personalne zostały sprawdzone w policyjnych systemach. Wtedy okazało się, że jest on poszukiwany na postawie 3 nakazów zatrzymania wydanych przez Sąd Rejonowy w Goleniowie. Miał do odbycia karę 45 dni pozbawienia wolności – relacjonuje asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – W związku z tym 26-latek został zatrzymany i po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji jeszcze tego samego dnia został przewieziony przez policjantów do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.