W dziesiątej serii spotkań w grupie 2 III ligi piłkarskiej kluby ze Stargardu nie wygrywały. Błękitni zakończyli serię meczów bez porażki, a Kluczevia zdobyła punkt.

U siebie zagrali dzisiaj Błękitni, którzy rytwalizowali z Wdą Świecie. Kluczevia grała na wyjeździe z Notecią Czarnków.
W sobotnim meczu przy Ceglanej faworytem byli gospodarze, którzy nie przegrali siedmiu kolejnych spotkań, w tym pięć wygrali. Wda miała osiem punktów. Na boisku gra była jednak wyrównana. W 14 minucie gości na prowadzenie wyprowadził Michał Kalitta. Króko przed przerwą wyrównał Oliwer Kowalik.
W drugiej połowie Błękitni nie poszli jednak za ciosem i więcej goli nie zdobyli. A kiedy mogło się wydawać, że będzie remis, tuż przed zakończeniem spotkania zwycięskiego gola dla Wdy zdobył Jakub Skupień. Tym samym zakończyła się seria meczów bez porażki stargardzkiego trzecioligowca.
Błękitni mają 17 punktów i są na szóstym miejscu. W kolejnym ligowym spotkaniu zagrają 3 października w Bydgoszczy z Zawiszą, który ma 23 punkty, a mecz dziesiątej kolejki rozegra jutro i jeśli pokona Polonię Środa Wielkopolska, będzie liderem.

Punkt w dziesiątej kolejce zdobyła Kluczevia Stargard. Na wyjeździe zremisowała z Notecią Czarnków 1:1. W 28 minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Klaudiusz Milachowski. W 43 minucie wyrównał Rian da Silva de Melo. Więcej goli nie było.
To drugie kolejne spotkanie beniaminka ze Stargardu bez porażki. Kluczevia ma 10 punktó i plasuje się na dwunastym miejscu. W kolejnym ligowym meczu zagra 5 października u siebie z Elaną Toruń. Spotkanie przy Niemcewicza rozpocznie się o godzinie 14.
