Flota Kluczevia

Siedem goli w meczu Kluczevii, pięć w spotkaniu rezerw Błękitnych

W szóstej serii spotkań zachodniopomorskiej IV ligi piłkarskiej Polski Cukier Kluczevia Stargard przegrał w Świnoujściu z Flotą. Lepiej poszło rezerwon Błękitnych Stargard, któe wysoko pokonały Chemika Police.

W dzisiejszym meczu w Świnoujściu strzelono siedem bramek, ale pięć z nich dla Floty. Kluczevia przegrała 2:5. Po pierwszej połowie gospodarze prowadizli 2:0. W drugiej części powiększyli prowadzenie zdobywając trzeciego gola. W 63 minucie pierwszą bramkę strzelił stargardzki zespół, a jej autorem był patryk Bil. W 73 minucie drugiego gola w stargardzkiej drużynie strzelił Kacper Dudek. Więcej goli gości nie było. Natomiast gospodarze dołożyli dwa trafienia.

Polski Cukier Kluczevia Stargard ma 12 punktów i jest na czwartym miejscu w tabeli. Ich dzisiejszy rywal ma komplet sześciu zwycięstw i plasuje się na drugim miejscu. Pierwsze zajmuje Bałtyk Koszalin. W kolejnym spotkaniu w zachodniopomorskiej IV lidze Kluczevia zagra na stadionie przy ulicy Niemcewicza w Stargardzie o godzinie 14 z Orłem Wałcz.

W szóstej kolejce trzecie zwycięstwo w sezonie odniosły rezerwy Błękitnych Stargard. W sobotę w Policach pokonały Chemika 5:0. Bramki w stargadzkiej drużynie strzelili Marcin Konopski, Bartłomiej Zdunek, dwie Olivier Kliś, Kornel Seniuk. Błękitni mają 9 punktów i są na siómym miejscu. W kolejnym spotkaniu zagrają 10 września w Stargardzie o godzinie 13 z Olimpem Gościno.