Świt Błękitni

Skończyła się seria meczów bez porażki Błękitnych Stargard

W piątej serii spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej stargardzki zespół grał dzisiaj w Szczecinie ze Świtem.

Przed dzisiejszym spotkaniem Świt miał dwa zwycięstw, remis, porażkę. Błękitni mieli dwa zwycięstwa i dwa remisy. Oba kluby stawiane są w gronie faworytó do zajęcia czołowych miejsc.

Stargardzki zespół poniósł pierwszą porażkę w sezonie. Świt wygrał dzisiaj 3:0. W pierwszej połowie strzelił dwa gole. W 20 minucie na listę strzelców wpisał się Jędrzej Kujawa, a w 36 minucie Patryk Paczuk. Trzecią bramkę gospodarze zdobyli w doliczonym czasie spotkania, a jej autorem był Dawid Kisły.

Kolejny mecz Błękitni rozegrają u siebie. 3 września o godzinie 17 podejmą rezerwy Pogoni Szczecin, które mają cztery wygrane i remis i są na drugim miejscu w tabeli. Na pierwszym jest Olimpia grudziądz, która tak jak szczeciński zespół ma 13 punktów.