Stargard siatkówka spełniamy sportowe marzenia
Fot. Grzegorz Drążek

Spełniają sportowe marzenia. Dużo siatkówki w hali OSiR Stargard

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie odbyła się druga edycja siatkarskiego wydarzenia Klubu Sportowego Spójnia Stargard „Spełniamy sportowe marzenia”.

W hali OSiR Stargard przy ulicy Pierwszej Brygady 1 w siatkówkę grało dzisiaj około 200 młodych zawodniczek ze wszystkich siatkarskich grup młodzieżowych KS Spójnia Stargard. A grały pod okiem trenerów tych grup.

Na parkiecie hali OSiR w różnych miejscach wyznaczono boiska, jedne mniejsze, inne większe i grano w siatkówkę, nie tylko szóstkami, ale i dwie na dwie czy jedna na jedną. Wyniki nie miały dzisiaj znaczenia. W wydarzeniu tym chodzi o promocję siatkówki i dobrą zabawę. W siatkarskich grupach młodzieżowych KS Spójnia Stargard ćwiczy też kilku chłopców. Młodych sportowców KS Spójnia dopingowali dizsiaj na trybunach ich bliscy.

– Wszyscy uczestniczy dzisiejszego wydarzenia otrzymali specjalnie na tę okazję przygotowaną koszulkę – mówi Tadeusz Gutowski, prezes Klubu Sportowego Spójnia Stargard.

Na koszulkach wypisano słowa związane z siatkówką, ale i charakteryzujące wspólną, dobrą, zdrową rywalizację sportową, takie jak między innymi team, obrona, zwycięstwo, rozwój, poświęcenie.

Spełniamy sportowe marzenia II to wydarzenie organizowane przez Klub Sportowy Spójnia Stargard, pod patronatem prezydenta Stargardu Rafała Zająca, który był dzisiaj w hali OSiR. Partnerem wydarzenia jest Fundacja Lotto im. H. Konopackiej. Stargard.News wspiera medialnie tę akcję.