Zdjęcie z aparatu

Stargard Festiwal ’23 rozpoczęty. Mieszkańcy już bujają się pod sceną

Rozpoczęła się muzyczna część Dni Stargardu 2023. Przy Młodzieżowym Domu Kultury od piątku do niedzieli będzie osiem koncertów w ramach Stargard Festiwal ’23.

Pogoda w piątek nie rozpieszczała stargardzian, ale nie powstrzymała mieszkańców przed przyjściem na koncerty. Przed wejściami były długie kolejki. Przed sceną z każdą kolejną godziną gromadziło się coraz więcej osób, by na ostatnim koncercie w dużej części zapełnić teren przy Młodzieżowym Domu Kultury.

Stargard Festiwal ’23 rozpoczął się dzisiaj o godzinie 19. Jako pierwszy na scenie wystąpił Fisz Emade Tworzywo. W piątkowy wieczór wystąpią jeszcze Karaś/Rogucki i Kult.

Ciąg dalszy muzycznej części święta miasta w sobotę. Tego dnia na scenie przy MDK wystąpią Rubens (godzina 19), Mery Spolsky (20.30) i Kayah (22).

W niedzielę, na zakończenie Stargard Festiwal ’23 koncerty Patrycji Markowskiej (19) i Sylwii Grzeszczak (20.30).

Organizatorem Stargard Festiwal ’23 jest Stargardzkie Centrum Kultury. Bilety dla mieszkańców Stargardu, ze Stargardzką Kartą Mieszkańca, po złotówce za dzień koncertowy. Pozostali płacą za bilet na dzień koncertowy 60 zł. Kasa na terenie festiwalu czynna od godziny 17.