BMW Reja
Fot. Emilia Chanczewska

Stargard. Młody kierowca bmw wjechał w płot i w drzewo. Szuka go policja

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie działają przy niebezpiecznym zdarzeniu. Doszło do niego w czwartek 23 kwietnia 2026 roku, po godzinie 17, przy miejskim targowisku na ulicy Reja.

Po godzinie 17 młody kierujący BMW wjechał w ogrodzenie niszcząc je, a następnie w drzewo rozbijając przód auta, po czym oddalił się pieszo. Szukają go policjanci. Na miejscu trwają czynności z bliskimi kierującego.

Świadkowie mówią o wielkim huku towarzyszącym zdarzeniu i o stanie kierowcy, dalekim od normalnego. Komentują, że szczęśliwie nikomu postronnemu nic się nie stało.

Internautom bardzo dziękuję za informację o akcji!

Informuje Stargard.News mł. asp. Ewa Majdzińska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie: Wczoraj przy ul. Słowackiego doszło do zdarzenia drogowego gdzie kierujący pojazdem BMW uderzył w płot i drzewo. Kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia. Obecnie ustalane są okoliczności zdarzenia.