Rotary Club Stargard

Stargardzcy rotarianie zapraszają na charytatywną kolację

W czwartek 27 października 2022 r. o godzinie 18 w restauracji Miejski Browar
Stargard odbędzie się wyjątkowa kolacja charytatywna. I Rotariański Oktoberfest będzie okazją do degustacji specjalnego piwnego menu oraz posłuchania muzyki na żywo.

Podczas spotkania wystąpią stargardzcy rockmani, zespół Los Tatooloss. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na cele charytatywne organizacji.

Los Tatooloss
Koncert Los Tatooloss w teatrze letnim, Fot. Emilia Chanczewska

Organizatorem wydarzenia jest Rotary Club Stargard, który od kilku lat pomaga lokalnej społeczności w wielu wymiarach.

RCS w ramach różnych akcji zrealizował projekty m.in.: zebranie funduszy na sprzęt i leczenie dla 7-letniej Julii z porażeniem kończyn, zakup i przekazanie strojów oraz akcesoriów sportowych dla młodzieżowego zespołu Kluczevia Stargard, wsparcie Interact Szczecin International w zebraniu środków na zakup specjalistycznych protez kończyn dolnych wraz ze stawem kolanowym, a także rehabilitację Julii ze Szczecina, wsparcie świadomości ochrony środowiska poprzez zakup i instalację
czujników jakości powietrza, opiekę nad uchodźcami wojennymi z Ukrainy.

– Mam nadzieję, że w dniu kolacji, w czwartek 27 października o godzinie 18, stargardzianie oraz ich przyjaciele spotkają się wspólnie w Miejskim Browarze Stargard i wszyscy razem w myśl motta „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść” będziemy działać na rzecz wsparcia lokalnej społeczności – mówi Jerzy Kielan, Prezydent Rotary Club Stargard. – Bądźmy razem, dobro wraca. Do zobaczenia na kolacji.


Rezerwacja biletów na kolację – w cenie 350 zł za osobę – pod numerem telefonu: 601 317 408.

INFORMACJE I ZDJĘCIA: ROTARY CLUB STARGARD