Dzień dziecka KPP Stargard
Jedną z atrakcji festynu przy KPP Stargard będzie policja konna, fot. Emilia Chanczewska, archiwum

Stargardzka policja zaprasza na Dzień Dziecka

W czwartek 1 czerwca 2023 roku Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się na placu przed komendą na ul. Warszawskiej 29 w godzinach 10-14.

Stargardzcy funkcjonariusze po raz kolejny na terenie Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie organizują festyn z okazji Dnia Dziecka.

Serdecznie zapraszamy do udziału w festynie zarówno zorganizowane grupy placówek oświatowych z całego terenu powiatu stargardzkiego, jak i indywidualnych odbiorców. Dla wszystkich odwiedzających zorganizowano wiele ciekawych atrakcji.

mł. asp. Dorota Biernikowicz, KPP Stargard

W programie będą między innymi gry i zabawy o tematyce bezpieczeństwa, zajęcia ze specjalistą kryminalistyki, pokaz tresury psów służbowych, policja konna, straż pożarna, żołnierze 2 Stargardzkiego Batalionu Saperów w Stargardzie, 12 Brygada Zmechanizowana ze Szczecina.

Podczas festynu odbędą się pokazy stargardzkiej Grupy Wsparcia, stanowisko Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, stanowisko Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, a także zwiedzanie komendy.

Wszystkich naszych gości będzie witał komisarz Inek. Serdecznie zapraszamy!

mł. asp. Dorota Biernikowicz, KPP Stargard