policjantka KPP Stargard
St. post. Justyna Kosakowska z KPP Stargard

Stargardzka policjantka na podium Choszczeńskiej Dziesiątki

Starsza posterunkowa Justyna Kosakowska na co dzień pełniąca służbę w Referacie Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie zajęła II i III miejsce w biegu XXVI Choszczeńska Dziesiątka.

W biegu wzięło udział ponad 300 osób. Uczestnicy biegu mieli do pokonania dystans 10 km.

– Nasza koleżanka zajęła 2 miejsce w kategorii służb mundurowych kobiet oraz 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej – informuje asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – Naszej koleżance gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz zawodowych.

Bieg w Choszcznie odbył się w niedzielę 10 września. Informowaliśmy wówczas na naszym Facebooku o sukcesie innego stargardzkiego biegacza:

Dziś w Choszcznie odbył się znany bieg, już XXVI Choszczeńska Dziesiątka. Na 10 km pobiegły 302 osoby, w tym wielu stargardzian. Na świetnym, V miejscu, z czasem 0:37:37, uplasował się 44-letni Sebastian Łukaszewski ze Stargardzkiego Klubu Lekkoatletycznego. Gratulacje.