Błękitni Kwiatkowski

Stargardzki zespół powrócił na zwycięską drogę w III lidze

W siódmej serii spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard pokonali dzisiaj na wyjeździe Unię Solec Kujawski 3:1.

To bardzo ważne zwycięstwo stargardzkiego trzecioligowca. Ostatnio bowiem nie wygrywał. W trzech poprzednich spotkaniach dwa razy zremisował, a raz przegrał. Dzisiaj powrócił na zwycięską drogę. To trzecia wygrana w sezonie Błękitnych.

W dzisiejszym spotkaniu najpierw bramkę strzelili gospodarze, a autorem trafienia w 25 minucie był Damian Stasikowski. Błękitni rozstrzelali się po przerwie. W 48 minucie wyrównującego gola strzelił Kacper Friska, w 58 minucie na prowadzenie Błękitnych wyprowadził Damian Niedojad, a w 77 minucie powiększył prowadzenie i ustalił wynik spotkania Adrian Kwiatkowski.

Stargardzki zespół po siedmiu kolejkach spotkań ma 12 punktów i plasuje się na szóśtym miejscu w tabeli. Kolejne spotkanie rozegra w sobotę, 17 września. W Stargardzie mierzyć się będzie przeciwko trzeciemu w tym momencie w tabeli Zawiszy Bydgoszcz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.