Zatrzymanie w Ulikowie
Fot. OSP Grzędzice

Strażacy z Grzędzic zatrzymali w Ulikowie pijanego kierowcę z Ukrainy

Prowadził opla mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany przez druhów z OSP Grzędzice i przekazany stargardzkiej policji.

W sobotę około godziny 17 doszło do obywatelskiego zatrzymania młodego kierującego oplem astrą. Był pijany. Okazało się, że to obywatel Ukrainy, obecnie mieszkaniec Stargardu, który przypadkiem znalazł się na festynie w Ulikowie.

Wzorową postawą wykazali się nasi druhowie, którzy w czasie zabezpieczania Festynu Rodzinnego w Ulikowie, dokonali obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego mężczyzny kierującego samochodem osobowym – informuje dziś Ochotnicza Straż Pożarna w Grzędzicach. – Na miejsce został wezwany patrol z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie, który podjął czynności względem mężczyzny. Zatrzymany obywatel Ukrainy miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

#PiłeśNieJedź

INFORMACJE I ZDJĘCIE: OSP GRZĘDZICE

AKTUALIZACJA:

– W sobotę około godziny 18 w Ulikowie, po obywatelskim zatrzymaniu kierującego oplem astrą 30-letniego mieszkańca Stargardu, okazało się, że miał on ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu – informuje w poniedziałek mł. asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – Został zatrzymany przez funkcjonariuszy KPP Stargard i przewieziony do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych.