Marcela
Fot. KPP Stargard

Sukces stargardzkiej policjantki w kulturystyce

St.asp. Marcela Polaszczyk, na co dzień policjantka wydziału prewencji stargardzkiej komendy, a po służbie wielka pasjonatka kulturystyki. W miniony weekend stanęła na podium mistrzostw kraju.

– Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat – wyjaśnia mł. asp. Justyna Siwarska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – Swoją przygodę z kulturystyką zaczęła cztery lata temu, szybko stała się jej pasją. Dyscyplina ta wymaga od niej wiele wyrzeczeń, z drugiej strony daje ogromną satysfakcję. Sukcesy, które odnosi motywują ją do dalszej ciężkiej pracy. Treningi i odpowiednia dieta są bardzo wymagające i rygorystyczne. Lata ciężkich ćwiczeń, uczą odpowiedzialności, systematyczności i pełnego zaangażowania w każde podjęte działanie.

Jak informuje Justyna Siwarska, w miniony weekend w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness.

– Wzięła w nich udział stargardzka policjantka zajmując trzecie miejsce w kategorii Weteranki Bikini Fitness Wellness od 35 lat Open – podkreśla Justyna Siwarska. – Rywalizacja była bardzo zacięta. Jednak lata treningów oraz kilka miesięcy ciężkich przygotowań pod okiem trenera, zaowocowały i nasza funkcjonariuszka stanęła na podium.

Koleżance serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
mł. asp. Justyna Siwarska