spójnia stargardzka
Fot. Grzegorz Drążek

Szlagierowe starcie w hali OSiR Stargard. PGE Spójnia chce rozrzucić puzzle

W sobotę w Stargardzie PGE Spójnia zagra z Treflem Sopot. Oba zespoły ostatnio sporo wygrywają i są na czołowych miejscach w ekstraklasie koszykarzy.

PGE Spójnia Stargard wygrała sześć z siedmiu ostatnich ligowych meczów. Trefl Sopot rozstrzygnął na swoją korzyść cztery ostatnie ligowe mecze. A do Stargardu przyjedzie jako zdobywca Pucharu Polski.

W niedawnym turnieju w Lublinie Trefl pokonał kolejno WKS Śląsk Wrocław, Anwil Włocławek, Polski Cukier Start Lublin. W turnieju pucharowym wystąpił także stargardzki zespół, który pokonał Kinga Szczecin i przegrał z gospodarzami. W tabeli ekstraklasy PGE Spójnia jest na piątym miejscu, a Trefl na czwartym. Sopocki klub rozegrał mecz mniej.

W sobotę w hali OSiR Stargard oba zespoły bardzo będą chciały zwyciężyć. PGE Spójnia chce umocnić swoją pozycję w czołówej ósemce, a jej rywal myśli o fotelu lidera. Stargardzki zespół będzie chciał także zrewanżować się Treflowi za wyjazdową porażkę w szóstej kolejce różnicą dwunastu punktów. To wszystko sprawia, że czekają nas duże emocje w meczu tych klubów w Stargardzie.

Spotkanie PGE Spójni i Trefla rozegrane zostanie w sobotę 4 marca o godzinie 17.30.