błękitni

Trójka do zera Błękitnych Stargard. Bramki strzelali w drugiej połowie

W dziewiętnastej serii spotkań grupy 2 III ligi Błękitni Stargard pokonali na wyjeździe Bałtyk Gdynia 3:0.

Po porażce przed tygodniem u siebie z Gedanią Gdańsk 1:2, dzisiaj stargardzki trzecioligowiec ponownie rywalizował z klubem z Trójmiasta. W Gdyni mierzył się z Bałtykiem.

Błękitni pewnie wygrali 3:0. Wszystkie gole strzelili w drugiej połowie. W 64 minucie bramkę zdobył Maciej Liśkiewicz, a kolejne dwa gole były autorstwa Konrada Prawuckiego i padły w 70 i 71 minucie.

Na ten moment stargardzki zespół plasuje się na dziewiątym miejscu w tabeli grupy 2 III ligi. Ma 26 punktów. Bałtyk jest siedemnasty i ma 10 pkt. Liderem jest Pogoń II Szczecin, która ma 41 punktów.

Kolejne spotkanie Błękitni rozegrają 18 marca. W Stargardzie mierzyć się będą ze Stolem Gniewino. Klub ten jest na trzynastym miejscu i ma sześć punktów mniej niż stargardzki zespół.