Olimp Gościno Polski Cukier Kluczevia Stargard
Fot. Facebook/Polski Cukier Kluczevia Stargard

Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo Kluczevii Stargard

W trzeciej serii spotkań zachodniopomorskiej IV ligi Polski Cukier Kluczevia pokonał na wyjeździe Olimp Gościno 3:0. Natomiast rezerwy Błękitnych Stargard przegrały w Dygowie z Raselem 1:2.

Dzisiejszy mecz pierwtonie miał zostać rozegrany w Stargardzie, jednak ze względu na zalane po deszczu boisko w Kluczewie zdecydowano o zamianie gospodarza.

Z Gościna wracamy z kompletem punktów! Spotkanie zakończone wynikiem 3:0.

Facebook/Polski Cukier Kluczevia Stargard

Wszystkie gole dla Kluczevii strzelił Kacper Dudek. Zespół trenera Krzysztofa Kapuścińskiego ma komplet trzech zwycięstw. Jeszcze nie pozwolił rywalom strzelić mu gola. Na inaugurację wygrał u siebie z Białymi Sądów 6:0, a w drugiej kolejce pokonał w derbach Stargardu rezerwy Błękitnych na ich boisku 1:0. Kolejne spotkanie rozegra 27 sierpnia na wyjeździe z Wieżą Postomino.

Druga ze stargardzkich drużyn w zachodniopomorskiej IV lidze nie zdobyła jeszcze punktów. W dzisiejszym spotkaniu Błękitni II Stargard przegrali na wyjeździe z Raselem Dygowo 1:2. Wcześniej stargardzki zespół uległ na wyjeździe Iskierce Śmierdnica 1:2 i przegrał u siebie z Kluczevią 0:1. W kolejnym meczu rezerwy Błękitnych zagrają 28 sierpnia o godzinie 13 w Stargardzie z Gwardią Koszalin.