Zdjęcie bez opisu

Uczniowie ZS 2 w Stargardzie w TOP 30 logistyków w Polsce

W piątek 12 kwietnia 2024 roku, na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Stargardzie uplasowali się w prestiżowej trzydziestce najlepszych logistyków w Polsce!

Aleksandra Nyszczuk z kl. 5SHp (technik spedytor) i Hubert Czyż z kl. 5Lp (technik logistyk) awansowali do grona 30 najlepszych logistyków uzyskując tytuły finalistów. To duży sukces, szczególnie że w olimpiadzie tej brało udział ponad 5 tysięcy osób.

Uczniowie przygotowywali się do tej rywalizacji pod kierunkiem Jolanty Stępczyńskiej. Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Marcin Przepióra pogratulował finalistom wysokich wyników i życzył wielu kolejnych dokonań oraz spełnienia wszystkich planów w przyszłości.

Należy podkreślić fakt, że Hubert Czyż już drugi raz odniósł sukces w finale olimpiady spedycyjno – logistycznej, a Ola Nyszczuk jest finalistką aż trzech tegorocznych ogólnopolskich olimpiad logistycznych organizowanych przez: Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu, Uniwersytet Gdański i Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

INFORMACJE I ZDJĘCIA: Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie