Stargard usuwanie awarii ulice Dworcowa i Konopnickiej
Fot. Emilia Chanczewska

Utrudnienia na skrzyżowaniu w Stargardzie. Usuwają awarię, trzeba uważać na drodze

U zbiegu ulic Dworcowej i Konopnickiej w Stargardzie usuwana jest awaria linii średniego napięcia. Są utrudnienia w ruchu na tym skrzyżowaniu.

Komunikat w tej sprawie zamieścił dzisiaj Zarząd Dróg Powiatowych w Stargardzie.

– Awaria linii średniego napięcia na skrzyżowaniu ul. Konopnickiej z ul. Dworcową w Stargardzie – czytamy na profilu fejsbukowym Powiatu Stargardzkiego. – W związku z awarią linii średniego napięcia na skrzyżowaniu ul. Konopnickiej z ul. Dworcową w Stargardzie, firma Enea Operator Sp. z o.o. informuje, iż w dniu dzisiejszym wystąpią utrudnienia w ruchu na przedmiotowym skrzyżowaniu dróg.

W związku z powyższym, wykonawca robót zwraca się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie się do oznakowania oraz sygnałów podawanych przez osoby kierujące ruchem.

ZDP Stargard
Stargard usuwanie awarii ulice Dworcowa i Konopnickiej
Fot. Emilia Chanczewska

Pod komunikatem jest wpis mieszkańca sygnalizującego o niebezpiecznej sytuacji w związku z prowadzonymi pracami.

– Jest bardzo niebezpiecznie w tej chwili w tym miejscu, gdyż przejście tymczasowe jest wymalowane dwoma żółtymi paskami (od strony chodnika do chodnika prowadzącego do wejścia na os. Kopernika) i piesi mają mało czasu aby przejść, chodzą ulicą żeby dojść do ul. Dworcowej – napisał Kamil. – Wyjeżdżający zza górki ul. Konopnicką w stronę ul. Pierwszej Brygady w ostatniej chwili widzą osoby wchodzące na jezdnie. Jest bardzo źle zorganizowane to w tej chwili i jeżeli nie pojawi się tam jakiś patrol to dojdzie do tragedii.

Ulica Konopnickiej w Stargardzie, tymczasowe przejście przez jezdnię
Fot. Emilia Chanczewska