Szkoła rodzenia w Stargardzie
Do Przyszpitalnej Szkoły Rodzenia w Stargardzie zaprasza mgr Monika Zych-Borysewicz, położna na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala w Stargardzie, Fot. Emilia Chanczewska

W czwartek 23 lutego rusza nowa edycja bezpłatnej Przyszpitalnej Szkoły Rodzenia w Stargardzie

Ważna wiadomość dla pań ze Stargardu i całego powiatu stargardzkiego, ale nie tylko! Kobiety, które obecnie są w drugiej połowie ciąży i planują urodzić dziecko w szpitalu w Stargardzie, mogą wziąć udział w nieodpłatnych zajęciach szkoły rodzenia.

W stargardzkim szpitalu wciąż działa i ma zamiar nadal działać oddział ginekologiczno-położniczy oraz neonatologiczny. Kobiety rodzą tam w komfortowych warunkach i mają zapewnioną fachową i miłą opiekę. Na pomoc mogą liczyć już na etapie ciąży. Wznowiona została działalność Przyszpitalnej Szkoły Rodzenia w Stargardzie. Dziś kończy się jej pierwsza tegoroczna edycja, a w najbliższy czwartek (23.02), o godzinie 17, zaczyna kolejna. Chętnie ciężarne mogą się o tej porze zgłosić na ginekologiczną izbę przyjęć.

– Do szkoły rodzenia można przychodzić będąc najlepiej już po 20 tygodniu ciąży – mówi mgr Monika Zych-Borysewicz, położna z oddziału ginekologiczno-położniczego Szpitala w Stargardzie. – Nie trzeba się specjalnie zapisywać, tylko po prostu przyjść na pierwsze zajęcia. Mamy listę obecności, na której należy się podpisać. Panie, które były na części zajęć w mijającej edycji, mogą teraz wziąć udział w tych, na których jeszcze nie były. Na niektóre zajęcia jednak będą obowiązywać zapisy, np. na chustonoszenie, które dzielone jest na dwie grupy.

Wszystkie szczegóły dotyczące działania Przyszpitalnej Szkoły Rodzenia w Stargardzie są POD TYM LINKIEM.

Teminarz