Podzielmy się jabłkiem, podzielmy się sercem plakat
Misja Dobra Nowina

W czwartek w Stargardzie rozdawane będą jabłka

Można zapisywać się na odbiór jabłek. Misja Dobra Nowina będzie je rozdawać jutro, na Rynku Staromiejskim.

– Informujemy o możliwości zapisywania się osób potrzebujących na jabłka – 1 karton 14 kg na rodzinę – w ramach prowadzonej przez nas akcji „Podzielmy się jabłkiem, podzielmy się sercem” – informuje Beata Milewska ze stargardzkiego stowarzyszenia Misja Dobra Nowina. – Jabłka rozdawane będą jutro, a zapisywać można się dzisiaj (wprawdzie na plakacie w załączniku jest napisane, że do godziny 15, ale można zapisywać się dłużej, dopóki nie będziemy mieli pełnej listy).

Jabłka rozdawane będą w pawilonie stojącym na Rynku Staromiejskim. Mają dotrzeć do Stargardu około godziny 12-13. Godziny mogą się nieco przesunąć ze względu na sytuację na drodze. Bieżąca informacja będzie na Facebooku Misji Dobra Nowina.

– Jabłka będziemy wydawać osobom, które są zapisane, do godziny 16 – informują organizatorzy akcji.

Misja Dobra Nowina poszukuje magazynu w związku ze swoją działalnością charytatywną. Osoby, które mogą zaoferować pomoc w tym zakresie proszone są o kontakt pod numerami: Beata Milewska 509 142 460 lub Dariusz Milewski 502 344 518.

Stowarzyszenie Misja Dobra Nowina działa w Stargardzie od 2008 roku. Jego działalność ma charakter społeczno-religijny. Współpracuje z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej i ze Stowarzyszeniem Potrzebny Dom.

Prowadzi różne działania na rzecz osób bezdomnych, uzależnionych, będących w trudnej sytuacji materialnej oraz dzieci z domu dziecka. Organizuje akcje społeczne, artystyczne (koncerty, wernisaże), pikniki oraz wiele innych.