Treningi przy ul. Mickiewicza
Treningi odbywają się przy ulicy Mickiewicza 3a/1 (wejście schodami w dół)

W sierpniu dzieci i młodzież mogą wziąć udział w darmowych treningach z elementami brazylijskiego jiu-jitsu

Akademia Brazylijskiego Jiu Jitsu, działająca w Stargardzie przy ulicy Mickiewicza 3a/1, na drugi miesiąc wakacji zaprasza na nieodpłatne treningi osoby w wieku od 6 do 16 lat.

Około 230 000 zł z budżetu miasta Stargard trafiło do lokalnych klubów sportowych.

Dzięki takiemu wsparciu młodzi stargardzianie wezmą udział w dodatkowych, bezpłatnych zajęciach – informuje Urząd Miejski w Stargardzie. – Ciekawą ofertę przygotował Klub Sportowy Valiant Jiu Jitsu Kings. W sierpniu ruszają darmowe treningi z elementami brazylijskiego jiu-jitsu. W zajęciach mogą wziąć udział młodzi ludzie w wieku od 6 do 16 lat. Trzeba wcześniej zarezerwować miejsce, osobiście w siedzibie klubu przy ul. A. Mickiewicza 3a/1 albo wysłać wiadomość na Facebooka Valiant Jiu Jitsu Kings.

Należy wypełnić deklarację i dostarczyć zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w treningach. Deklaracje są w klubie przy Mickiewicza 3a/1.

Bezpłatne zajęcia zaplanowano na cały sierpień. Młodzi ludzie poznają tajniki brazylijskiego jiu-jitsu, ale też wezmą udział w sportowych grach i zabawach. Treningi poprowadzi Grzegorz Szatkowski – doświadczony instruktor sportów walki i samoobrony, posiadacz czarnego pasa BJJ – dodaje UM Stargard.