Lego warsztaty w Filarach
Fot. Materiały organizatorów

Warsztaty LEGO w Stargardzkim Centrum Nauki Filary ze zwycięzcą LEGO Masters Polska

Stargardzkie Centrum Nauki Filary zaprasza do udziału w warsztatach LEGO, które poprowadzi zwycięzca drugiej edycji LEGO Masters Polska Łukasz Górecki. Już można kupować bilety.

Lego warsztaty w Filarach
Fot. Materiały organizatorów

Warsztaty to propozycja dla miłośników klocków LEGO w każdym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Odbędą się w pierwszy weekend lutego.

Będą trzy grupy wiekowe:

  • do lat 8
  • od 8 do 12 lat
  • powyżej 12 lat

– Do grupy powyżej 12 lat zapraszamy również młodzież i dorosłych pasjonatów klocków LEGO – podkreślają organizatorzy warsztatów w SCN Filary.

Łukasz Górecki, zwycięzca drugiej edycji LEGO Masters Polska, poprowadzi warsztaty w swoim rodzinnym mieście. Pochodzi on bowiem ze Stargardu. To będą jego drugie warsztaty w Stargardzie. Rok temu Łukasz Górecki także gościł w Filarach.

– W każdym panelu warsztatowym przewidziano czas nie tylko na budowanie pod okiem mistrza i omówienie gotowych projektów – informuje Stargardzkie Centrum Nauki Filary. – Będzie czas na rozmowy, wymianę doświadczeń i zrobienie sobie zdjęcia z Łukaszem Góreckim oraz zdobytym przez niego w programie LEGO Masters pucharem.

Terminy paneli warsztatowych:

  • dla uczestników w kategorii do lat 8 – 3 i 4 lutego godzina 9.30
  • dla uczestników w kategorii 8-12 lat – 2 lutego godzina 17, 3 i 4 lutego godz. 13
  • dla uczestników w kategorii powyżej 12 lat – 3 i 4 lutego godzina 17

Oprócz tysięcy klocków LEGO najmłodsi uczestnicy będą mogli skorzystać dodatkowo z zestawów LEGO Duplo Coding Expres, a najbardziej zaawansowani będą mieli do dyspozycji również zestawy LEGO PRIME.

SCN Filary

Już można kupować bilety na te wyjątkowe dla miłośników klocków LEGO warsztaty. Koszt udziału w warsztatach dla najmłodszej grupy wynosi 99 złotych, w pozostałych grupach – 109 zł. Warto wcześniej pomyśleć o zakupie biletów. Na warsztaty w grupie do 8 lat jest już tylko7 wolnych biletów. W pozostałych grupach pozostało około 20 wejściówek.

Bilety do kupienia przez internet na stronie sklepu SCN Filary lub w kasie Stargardzkiego Centrum Nauki Filary, przy ulicy Bolesława Chrobrego 21 w Stargardzie.