Koncert Samuel
Na słupach ogłoszeniowych w Stargardzie są plakaty zapowiadające koncert. Fot. Grzegorz Drążek

Wiara Nadzieja i Miłość. Zagrają i zaśpiewają dla Samuela

Stargardzki zbór Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego zaprasza 8 października na koncert charytatywny na rzecz 5-letniego chłopca ze Stargardu.

Koncert dla Samuela Rodzocha odbędzie się na Małej Scenie Stargardzkiego Centrum Kultury. Początek sobotniego wydarzenia o godzinie 17.

– Na scenie wystąpi liczący około 20 osób zespół WNiM – zapowiada Stanisław Sowa, pastor zboru Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Stargardzie.

Grupa WNiM (Wiara Nadzieja i Miłość) związana jest ze szczecińskim zborem Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Na swoim profilu fejsbukowym zaprasza na sobotni koncert w Stargardzie.

– Chcielibyśmy was serdecznie zaprosić na nasz najbliższy koncert charytatywny dla Samuela – czytamy we wpisie. – Samuel jest 5-letnim chłopcem, który zmaga się z czterokończynowym porażeniem mózgowym, wadą serca, wodogłowiem, małogłowiem, wzmożonym napięciem mięśniowym oraz padaczką. Na tym koncercie chcemy zebrać środki na jego rehabilitację i poprawę samopoczucia.

Jak zapowiada pastor Sowa, w czasie konceru zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz Samuela.

Kochani!!! 8 października o godz. 17 w SCK w Stargardzie niezwykły koncert charytatywny zespołu WNiM. Zapraszamy wszystkich gorąco. Koncert wspomoże walkę Samuela z jego chorobami i niepełnosprawnościami. Chłopcu można pomagać przez cały czas, darowizny można wpłacać: www.siepomaga.pl/samuel

Małgorzata Rodzoch, mama Samuela

Jak przeczytamy na stronie internetowej szczecin.adwentysci.org

WNiM, czyli “Wiara Nadzieja i Miłość”, to grupa młodych chrześcijan, którzy przez muzykę starają się przekazać to, co zostało napisane w Biblii, czyli wartości zawarte w nazwie zespołu. Docieramy do ludzi w trudnych sytuacjach życiowych, odwiedzamy DPS-y, ośrodki uzależnień, więzienia oraz gramy koncerty charytatywne, aby każdy mógł usłyszeć o wielkości i potędze naszego Boga.
Źródło: szczecin.adwentysci.org

Pod tym linkiem zbiórka na rzecz Samuela na Siepomaga.pl