Stargard.News

Witajcie w Stargard.News!

Odwiedziliście właśnie nowy portal informacyjny, w którym znajdziecie najciekawsze, najważniejsze, najświeższe i najbardziej nośne tematy dotyczące Stargardu i okolicy. Zapraszamy do codziennych odwiedzin.

Informujemy tu o bieżącym życiu miasta, zajmujemy się interwencjami czytelników, zapowiadamy i relacjonujemy wydarzenia. Zamieszczamy zdjęcia noworodków ze stargardzkiego szpitala. W planach mamy publikowanie zdjęć par ślubnych. Nie zabraknie tu także materiałów poświęconych historii miasta i regionu, a także wydarzeń sportowych i fotoreportaży.

Stargard.News tworzą dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem oraz współpracownicy – dziennikarze obywatelscy. Wszyscy mocno związani ze Stargardem i regionem stargardzkim. Jesteśmy redakcją działającą w oparciu o Prawo prasowe, wpisaną sądownie do Rejestru dzienników i czasopism. Rzetelność, wiarygodność, niezależność, zaangażowanie – to zasady Stargard.News

Zapraszamy do zgłaszania nam tematów do podjęcia, a przedsiębiorców i organizatorów wydarzeń komercyjnych zachęcamy do reklamowania się na naszych łamach. Życzymy przyjemnego odbioru. Zaglądajcie do nas codziennie.