Wypadek Storkowo
Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ińsku, fot. OSP Ińsko

Wypadek pod Ińskiem. Motocyklem w toyotę

We wtorkowe popołudnie doszło do wypadku drogowego na terenie gminy Ińsko, w miejscowości Storkowo. Kierujący motocyklem najechał na tył toyoty. Razem ze swoją 11-letnią pasażerką trafił do szpitala.

Toyota była na tablicach rejestracyjnych aż z podkarpackiego Mielca.

We wtorek 25 lipca br., około godziny 14.30, w miejscowości Storkowo (gmina ińsko) doszło do zdarzenia drogowego – informuje asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – 55-letni mężczyzna kierujący motocyklem nie zachował bezpiecznej odległości przed poprzedzającym go pojazdem marki toyota, kierowaną przez 30-letnią kobietę, i uderzył w jego tył, od strony pasażera. Motocyklista z pasażerką doznali obrażeń i zostali zabrani do szpitala. Ze względu na ich obrażenia, wstępnie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy.

Kierujący biorący udział w wypadku w Storkowie byli trzeźwi.

Pogotowie ratunkowe przyjęło zgłoszenie o tym zdarzeniu o godzinie 14.42.

– W wyniku najechania motocykla na tył samochodu dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala – mówi Paulina Heigel, rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. – 55-letni mężczyzna z urazem kończyny dolnej i 11-dziewczynka z urazem barku. Byli przytomni, w stabilnym stanie.

Miejsce wypadku zabezpieczali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ińsku.