Błękitni Sokół

Wysokie zwycięstwo Błękitnych Stargard w III lidze

W dwudziestej siódmej serii spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard wygrali na swoim terenie z Sokołem Kleczew 5:0.

To szósty kolejny mecz stargardzkiego trzecioligowca bez porażki. Z tych sześciu spotkań pięć wygrał, jeden zremisował.

W dzisiejszym spotkaniu dwa razu na listę strzelców wpisał się Michał Marczak, najpierw 4 minucie wykorzystał karnego, potem w 58 minucie podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2:0. Kolejne gole w stargardzkiej drużynie zdobywali Jakub Duda w 71 minucie, Konrad Prawucki w 82 minucie i Damian Niedojad-Bednarczyk w doliczonym czasie spotkania.

Błękitni Stargard odnieśli czternaste zwycięstwo w sezonie. Mają także cztery remisy i dziewięć porażek. W tabeli są na piątym miejscu.

Kolejne spotkanie stargardzki klub rozegra 3 maja w Bydgoszcz z czwartym Zawiszą.