Orkiestra Camerata Stargard
Orkiestra Camerata Stargard na dużej scenie SCK, Fot. Emilia Chanczewska

Z Cameratą Stargard gościnnie zagra szczecińska formacja Los Café

Od czwartku 19 stycznia 2023 roku, w kasie kina SCK dostępne mają być bilety na Koncert Karnawałowy. Zaprasza Orkiestra Camerata Stargard.

Dziś mija dokładnie 5 lat od pierwszego Koncertu Prezydenckiego inaugurującego działalność Orkiestry Camerata Stargard. 18 stycznia 2018 roku Camerata zagrała na dużej scenie Stargardzkiego Centrum Kultury z okazji pierwszej rocznicy śmierci prezydenta Stargardu Sławomira Pajora. Dziś jest 6 już rocznica nagłej śmierci prezydenta Pajora. Nie ma z nami już także inicjatora i kierownika Cameraty, Grzegorza Konopczyńskiego, który zmarł po ciężkiej chorobie 3 listopada 2022 roku.

Orkiestra Camerata Stargard, która przez te 5 lat zdobyła grono wiernych melomanów, gra dalej. Grała 18 grudnia, będzie grać 5 lutego.

– Na wspólne, karnawałowe popołudnie w wyśmienitej oprawie muzycznej zapraszamy Państwa już w niedzielę 5 lutego, tym razem nieco wcześniej niż zazwyczaj, bo o godzinie 15 – zaprasza Orkiestra Camerata Stargard. – Na dużej scenie SCK pojawią się również znakomici goście z formacji Los Cafe. Szczegóły na temat programu i biletów znajdą Państwo na koncertowym plakacie (patrz niżej). Do zobaczenia!

Koncert Karnawałowy

Szczecińska formacja Los Cafe w Stargardzie zagra w składzie:

  • Krzysztof Baranowski – akordeon,
  • Krzysztof Figiel – fortepian,
  • Janusz Jędrzejewski – bass,
  • Ireneusz Budny – instrumenty perkusyjne.

Jak informują organizatorzy koncertu, bilety w cenie 45 zł normalny i 30 zł ulgowy, dostępne mają być od jutra (czwartek 19 stycznia), w kasie kina SCK oraz online na stronie SCK.

Redakcja Stargard.News jest wśród patronów medialnych występów Orkiestry Camerata Stargard.