schronisko
Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie

Zajączek dla psów i kotów. Zbiórka darów dla zwierzaków ze schroniska pod Stargardem

Rozpoczynamy wielkanocną akcję na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w podstargardzkim Kiczarowie. Zachęcamy was do przekazywania darów dla psów i kotów.

Po raz drugi zapraszamy mieszkańców do udziału w akcji na rzecz zwierząt ze stargardzkiego schroniska. Pierwsza taka akcja była kilka miesięcy temu przed świętami Bożego Narodzenia. Teraz zapraszamy do udziału w wielkanocnej zbiórce darów.

– Po rozmowie z przedstawicielami Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie uznaliśmy, że najbardziej zwierzakom przydadzą się karma, ręczniki, koce, a także artykuły chemiczne, zarówno do mycia, jak i do prania – mówi Sebastian Niewiadomski z Gryf Taxi Stargard, jednego z organizatorów akcji.

Zachęcamy więc mieszkańców do przekazywania takich darów dla psów i kotów ze stargardzkiego schroniska. Można je przekazać na kilka sposobów:

  • zostawić w taksówce Gryf Taxi Stargard
  • przynieść do biura Centrum Handlowego Zodiak przy ulicy Wyszyńskiego 12-15a w Stargardzie (drugie piętro)
  • przynieść do bazy Gryf Taxi Stargard przy ulicy Pocztowej 1
  • zatelefonować pod numer 697-770-213 i zgłosić chęć przekazania darów, a organizatorzy akcji po nie przyjadą
schronisko plakat

Wielkanocna akcja na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w podstargardzkim Kiczarowie rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 2 kwietnia. W różnych miejscach w Stargardzie można będzie natrafić na plakaty informujące o akcji. Tam są wszystkie najważniejsze informacje o tym, gdzie i jakie dary można przekazywać dla zwierzaków.

Partnerzy akcji na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie: Gryf Taxi Stargard, Modehpolmo, Centrum Handlowe Zodiak, Drukarnia WUSI Stargard, Stargard.News