Jackpot

Znany i lubiany duet Jackpot wystąpi w Caffe Południk Music Club w Stargardzie

W sobotę 13 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20, w Caffe Południk Music Club przy ulicy Bornholmskiej 48 w Stargardzie, rozpocznie się koncert znanego duetu Jackpot ze Szczecina. Wstęp na wydarzenie w cenie 60 zł.

Rezerwacja biletów/stolików: tel. +48 797-222-269

LINK DO BILETÓW: https://www.biletomat.pl/bilety/jackpot-w-caffe-poludnik-stargard-31395/

Zapraszamy na koncert szczecińskiego duetu JACKPOT w Stargardzie!

Jackpot to małżeństwo muzyków, pedagogów i ludzi o wielkiej wrażliwości. Finaliści jubileuszowej 10 edycji programu Must be the Music mają na koncie dwie płyty, wiele sukcesów scenicznych w Polsce i za granicą, bogate doświadczenie i współpracę z najlepszymi (m.in Janusz Strobel, Andrzej Jagodziński, Krzysztof Meisinger, Baltic Neopolis Orchestra, Bernard Maseli, Agnieszka Wilczyńska, zespół Perfect i wielu innych).

Ich recital to sentymentalna, acz niepozbawiona dobrego humoru podróż do czasów, w których muzykę pisali prawdziwi kompozytorzy, a teksty wielcy poeci.

W programie usłyszycie Państwo m.in. piosenki z repertuaru Hanny Banaszak, Ewy Bem, Agnieszki Osieckiej, Andrzeja Zauchy, Seweryna Krajewskiego, Kabaretu Starszych Panów, Marka Grechuty i Krystyny Prońko oraz utwory autorskie.

Kasia Buja Kazuba – wokal
Maciej Kazuba – gitara, wokal