Wiadukt przy ulicy Bogusława IV w Stargardzie (1)
Fot Grzegorz Drążek

Zniszczone ogrodzenie przy wiadukcie. Powalona dmuchana brama startowa

Powalona została część ogrodzenia budowlanego przy wiadukcie przy ulicy Bogusława IV w Stargardzie. Tego samego dnia z pogodą przegrała dmuchana brama startowa podczas zawodów sportowych na poligonie.

Wiadukt przy ulicy Bogusława IV jest w trakcie przebudowy. Teren prac jest odgrodzony. Fragment ogrodzenia budowlanego, ustawionego obok ronda Pionierów Stargardu u zbiegu ulic Bema, Spokojnej, Różanej został zniszczony. Nikt tego nie naprawiał, uszkodzone elementy leżały na ziemi.

Być może stało się to w wyniku załamania pogody w sobotę w regionie stargardzkim. Momentami wiał silny wiatr i mocno padał deszcz. Jeśli to pogoda przyczyniła się do zniszczenia ogrodzenia, byłaby to kolejna taka sytuacja w Stargardzie w sobotę. Podczas Szarży Ułańskiej na stargardzkim poligonie powalona została dmuchana brama startowa wykorzystywana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stargardzie. Mimo prób, nie udało jej się ponownie postawić, ponieważ okazało się, że w górnej jej części zrobiła się dość duża dziura i na miejscu zawodów nie było możliwości naprawienia tego.