sck wybory
Lokal wyborczy w SCK, fot. Grzegorz Drążek, archiwum

15 października wybory parlamentarne. Sprawdź, gdzie jest twoje miejsce głosowania

W Stargardzie będzie 37 obwodów głosowania, w tym trzy zamknięte. Za Urzędem Miejskim w Stargardzie podajemy ich siedziby i wskazujemy przypisane do nich ulice.

Ważna informacja dla mieszkańców Stargardu jest taka, że zmieniły się w porównaniu do wcześniejszych wyborów siedziby czterech obwodowych komisji wyborczych. To oznacza, że wyborcy, którzy wcześniej głosowali w tych czterech lokalach wyborczych, tym razem muszą gdzie indziej się udać, jeśli chcą zagłosować w wyborach parlamentarnych 15 października.

Uległy zmianie siedziby:

  • Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3: była w Żłobku Miejskim „Leśna Polana”, os. Zachód A4 – jest w Szkole Podstawowwej nr 2, osiedle Zachód A5
  • Obwodowa Komisja Wyborcza nr 18: była w Środowiskowym Domu Samopomocy, ul. Brzozowa 26 – jest w Szkole Podstawowej nr 3, ul. Limanowskiego 7-9 (wejście od ul. Limanowskiego 7 od strony boiska szkolnego)
  • Obwodowa Komisja Wyborcza nr 19: była w Szkole Podstawowej nr 3 (wejście od ul. Limanowskiego 9 łącznik między budynkami – jest w Szkole Podstawowej nr 3 (wejście od ul. Limanowskiego 7 przy boisku szkolnym)
  • Obwodowa Komisja Wyborcza nr 27: była w Świetlicy Rejonu Dróg Krajowych, ul. Bydgoska 13/15 – jest w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Stargardzie, Rynek Staromiejski 2-4.

Zamknięte Obwodowe Komisje Wyborcze będą w Samodzielnym Publicznym Wielospecjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w szpitalu przy ulicy Wojska Polskiego 27 i w szpitalu rehabilitacyjnym przy ulicy Staszica 16 oraz w Oddziale Zewnętrznym Aresztu Śledczego w Szczecinie, Stargard aleja Żołnierza 42.

PEŁNA LISTA LOKALI WYBORCZYCH I PRZYPISANYCH DO NICH ULIC

Głosowanie w wyborach parlamentarnych odbędzie się w niedzielę, 15 października 2023 roku. Loikale wyborcze otwarte będą od godziny 7 do 21.