Anna Nowak wśród mieszkańców w Stargardzie
Fot. KWW Koalicja Obywatelska PO.N IPL ZIELONI

Anna Nowak: Jeśli chcecie mieć posłankę ze Stargardu, głosujcie na lokalną kandydatkę

Annę Nowak, stargardzką kandydatkę KO do Sejmu, od kilku dni możecie spotkać na ulicach Stargardu. Razem ze swoim teamem rozmawia z mieszkańcami o ich potrzebach i oczekiwaniach od przyszłych parlamentarzystów. – Jestem zbudowana dyskusją z mieszkańcami Stargardu – mówi kandydatka.

Anna Nowak to pielęgniarka i przedsiębiorca. Od kilku lat należy do Platformy Obywatelskiej. Znana jest z działalności społecznej, w tym roku po raz pierwszy postanowiła spróbować wejść do polityki.

Choć praca zawodowa, w tym codzienny kontakt z pacjentami, daje mi mnóstwo satysfakcji, to w Warszawie zapadają najważniejsze decyzje. Jeśli chcemy zmian w Polsce, w tym w służbie zdrowia, potrzebujemy w Sejmie posłów, którzy znają problemy Polek i Polaków z autopsji.

Anna Nowak

Kandydatka odwiedza stargardzkie osiedla, można ją spotkać w centrum, przy dużych marketach, ale i na bazarku. Chętnie rozmawia nie tylko ze zwolennikami partii opozycyjnych, w tym Koalicji Obywatelskiej, ale stara się również przekonać zwolenników PiS-u.

– Reakcje są pozytywne, co bardzo mnie cieszy. Jestem otwarta na dyskusję. Zależy mi, aby jak najwięcej osób zrozumiało, że nie sztuką jest oddanie głosu na liderów listy. Jeśli stargardzianie chcą mieć w Sejmie swoją przedstawicielkę, powinni oddać głos na lokalną kandydatkę, czyli na mnie – mówi.

Anna Nowak na liście Koalicji Obywatelskiej ma numer 8.

Materiał KWW Koalicja Obywatelska PO.N IPL ZIELONI