Anna Nowak wiec Rafał Trzaskowski Szczecin
Fot. KWW Koalicja Obywatelska PO.N IPL ZIELONI

Anna Nowak na wiecu z Rafałem Trzaskowskim: „Wygramy te wybory!”

Wielu mieszkańców Stargardu wzięło dziś udział w spotkaniu z Rafałem Trzaskowskim w Szczecinie. Podczas wiecu na Wałach Chrobrego prezydent Warszawy i jednocześnie jeden z liderów Koalicji Obywatelskiej prezentował kandydatów KO w okręgu 41 do Sejmu i Senatu, w tym Annę Nowak ze Stargardu (nr 8 na liście KO).

Do Szczecina pojechała liczna ekipa reprezentująca Platformę Obywatelską w Stargardzie oraz wielu sympatyków.

– Niezmiernie ucieszyło nas, że na Wałach Chrobrego spotkaliśmy wiele osób z naszego miasta, które mimo deszczowej pogody przyjechały na spotkanie z Rafałem Trzaskowskim z własnej inicjatywy – mówi Anna Nowak, stargardzka kandydatka KO do Sejmu.

Symbolicznym momentem podczas wiecu były dźwięki piosenki Katarzyny Nosowskiej pt. „Przytomna” – wokalistka pochodzi ze Szczecina. Na Wałach Chrobrego słychać było: „Zasadniczo nie śpię. Boję się, że we śnie. Strony mi zamienią. Prawą stronę z lewą”. Zdaniem Anny Nowak, atmosfera na spotkaniu była przedsmakiem marszu, który odbędzie się 1 października w Warszawie.’

– Chętnych na wyjazd do stolicy jest bardzo dużo – na ten moment zapełnione są dwa autokary. Wiele osób wybiera się własnym transportem. Jeśli ktoś ma z tym problem, zachęcamy do kontaktu – mówi Marek Stankiewicz, przewodniczący PO w Stargardzie.

Materiał KWW Koalicja Obywatelska PO.N IPL ZIELONI