spotkanie EZA
Elżbieta Drobik prezes stowarzyszenia Edukacja - Zdrowie - Aktywność i Danuta Florczyk, emerytowana pielęgniarka, fot. Emilia Chanczewska

Będzie kolejne spotkanie emerytowanych pielęgniarek i położnych

Na pierwsze dotarło ponad 70 pań! Ile będzie na drugim? Przekonamy się już niebawem. Stowarzyszenie EZA zaprasza emerytowane pielęgniarki i położne ze Stargardu i regionu na kolejne spotkanie integracyjne.

– Zapraszam w czwartek 28 września, o godzinie 12, na Małą Scenę Stargardzkiego Centrum Kultury – mówi Elżbieta Drobik, prezes stowarzyszenia Edukacja – Zdrowie – Aktywność w Stargardzie, główna organizatorka spotkań. – Mile widziane są emerytowane pielęgniarki i położne ze Stargardu i całego naszego regionu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Mamy sponsora poczęstunku. Zapraszam serdecznie!

Pierwsze spotkanie z tego cyklu odbyło się 20 czerwca br.
– Było ponad 70 pań! Byłyśmy przygotowane na 100. Mam nadzieję, że we wrześniu będzie nas więcej – mówi Elżbieta Drobik, na co dzień pielęgniarka dyplomowana w SPWZOZ Stargard. – Chciałabym także, by była wśród nas koleżanka pielęgniarka ze Stargardu, która w październikowych wyborach kandyduje do Sejmu RP.