polepszacz gleby
Fot. Bio Star Stargard

Bio Star Stargard ma polepszacz gleby. Do upraw polowych, pod uprawy roślin, do rekultywacji gruntów rolnych

Stargardzka spółka miejska sprzedaje swój polepszacz gleby. Chętni do zakupu mogą zgłaszać się do Bio Staru. Polepszacz mogą kupować osoby prawne prowadzące działalność gospodarczą.

Jak informuje Bio Star Stargard, spółka miejska w 2018 roku uzyskała zgodę ministerstwa rolnictwa na wprowadzenie do obrotu organicznego środka poprawiającego właściwości gleby pod nazwą Kompost Star-Komp, a w marcu 2022 roku otrzymała kolejne dwie decyzje, tym razem na produkcję środka poprawiającego właściwości gleby Star-Komp 2 i Zielony Star-Komp.

Środek poprawiający właściwości gleby przeznaczony jest do stosowania na wszystkich glebach, w uprawach polowych, pod uprawy roślin ozdobnych i trawników oraz na użytkach zielonych, a także do rekultywacji gruntów rolnych. Szczególnie polecany na gleby o niskiej zawartości próchnicy.

Bio Star Stargard

Chętni mogą kupować polepszacz gleby Bio Staru. Sprzedaż ograniczona jest jednak do osób prawnych prowadzących działalność gospodarczą. Cena 25 złotych netto za tonę. Załadunek i ważenie odbywa się na terenie zakładu w Łęczycy w gminie Stara Dąbrowa. Organizacja odbioru we własnym zakresie. Okres przydatności środka poprawiającego właściwości gleby Kompost Star-Komp do stosowania – 2 lata od daty produkcji.

– Zamówienie można przesyłać drogą mailową na adres: biuro@biostar.stargard.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Bio Star Sp. z o.o. – ul. Bogusława IV 15, 73-110 Stargard lub w miejscu odbioru – Łęczyca, 73-112 Stara Dąbrowa – informuje Bio Star Stargard.

Jak dodaje spółka miejska, w zamówieniu należy uwzględnić następujące informacje: dane kontrahenta uwzględniające międz innymi adres email, numer telefonu, NIP oraz ilość produktu.

Więcej informacji na temat sprzedaży polepszacza gleby Bio Staru pod numerem telefonu 500 130 635.