Osiedle Starco budowa trzeciego bloku
Fot. Grzegorz Drążek

Rośnie kolejny blok na osiedlu Starco w Stargardzie. Budynek wyłania się już z ziemi

Osiedle Starco powstaje w centrum Stargardu, między ulicami Barnima i Wyszyńskiego. Zaglądnęliśmy na budowę trzeciego bloku.

Osiedle Starco budowa trzeciego bloku
Fot. Grzegorz Drążek

Czteropiętrowy blok, w którym będzie osiemnaście mieszkań, budowany jest od strony ulicy Barnima. Widać już postępy robót. Jak dowiedzieliśmy się dzisiaj na miejscu robót, w tym momencie powstaje konstrukcja budynku. Stawiane są słupy i ściany parteru bloku.

– Budynek wyłania nam się pomału z ziemi, dobiega końca budowa pierwszej kondygnacji – informuje Ewa Kondracka, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w F.B.H.U. Modehpolmo Spółka z o.o. – W ofercie będą tutaj kawalerki i dwupokojowe mieszkania.

Na parterze będzie hala garażowa. Budynek będzie miał windę. Mieszkania będą z balkonami lub loggiami.

W sumie osiedle Starco będzie miało cztery bloki. Dwa są już gotowe, trzeci powstaje, a latem tego roku planowane jest rozpoczęcie budowy czwartego. W dwóch już gotowych budynkach są 74 mieszkania na pierwszym, drugim i trzecim piętrze oraz lokale użytkowe na parterach. W czwartym bloku, którego budowa niebawem się rozpocznie, będą czterdzieści cztery mieszkania w przedziale metrażowym od 31 do 71 metrów kwadratowych i lokale użytkowe na parterze.

Chętni na zamieszkanie na nowym osiedlu Starco w centrum Stargardu mogą się zgłaszać w sprawie rezerwacji i zakupu mieszkań. Można w tej sprawie dzwonić pod numer telefonu 533-560-568.

Osiedle Starco w Stargardzie

Materiał informacyjny