Błękitni Stargard Pogoń Nowe Skalmierzyce

Błękitni Stargard bez punktów i bez goli. Koniec serii meczów bez porażki

W trzydziestej drugiej serii spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard przegrali z Pogonią Nowe Skalmierzyce 0:2.

Mecz rozegrany został dzisiaj, 3 czerwca 2023 roku, na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie.

W pierwszej połowie padła bramka do szatni. Krótko przed przerwą gola dla gości strzelił Krystian Szczepaniak. W drugiej połowie także był jeden gol i również dla Pogoni. W 74 minucie na listę strzelców wpisał się Krzysztof Dymarski. Błękitni nie byli dzisiaj w stanie odpowiedzieć rywalowi bramką. Gospodarze przegrali 0:2.

Tym samym zakończyła się seria meczów bez porażki stargardzkiego trzecioligowca. Trwała ona sześć kolejek spotkań (raz Błękitni wygrali walkowerem). Stargardzki zespół ma 41 punktów i plasuje się na jedenastym miejscu w tabeli.

Przed trzecioligowcami jeszcze trzy serie spotkań. Błękitni kolejny mecz rozegrają 10 czerwca na wyjeździe z Olimpią Grudziądz. Czeka ich trudne zadanie. Olimpia jest liderem i ma cztery punkty więcej niż wicelider Pogoń II Szczecin. Olimpia jest więc o krok od zapewnienia sobie awansu do II ligi.