Stargardzcy Błękitni

Błękitni Stargard nie przestają punktować. Dwa gole i miły powrót do domu

W dziesiątej kolejce spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard pokonali na wyjeździe Sokół Kleczew 2:0. To czwarte kolejne spotkanie stargardzkiego zespołu bez porażki.

Spotkanie dziesiątej kolejki pomiędzy Sokołem a Błękitnymi rozegrane zostało dzisiaj w Kleczewie.

Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis. W drugiej części goście zdobyli dwa gole. Oba autorstwa Grzegorza Aftyki i oba strzelone po karnych. Błękitni wyszli na prowadzenie w 68 minucie, a wynik ustalili trzy minuty później.

Błękitni Stargard wydłużają serię spotkań ligowych bez porażki. Nie przegrali kolejnych czterech meczów. Trzy wygrali, jeden zremisowali. W tabeli stargardzki trzecioligowiec jest na óśmym miejscu. Ma 16 punktów.

Kolejne spotkanie Błękitni rozegrają u siebie. 6 października zagrają przeciwko szóstemu w tabeli Zawiszy Bydgoszcz, który ma dwa punkty więcej. Piątkowy mecz na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie rozpocznie się o godzinie 16.