pogoń błękitni

Co za mecz Błękitnych Stargard. W 89 minucie prowadzili 2:0, ale nie wygrali

W dwudziestej trzeciej serii spotkań w grupie 2 III ligi Pogoń II Szczecin zremisowała z Błękitnymi Stargard 2:2.

Niecodzienne okoliczności towarzyszyły dzisiejszemu meczowi w Szczecinie. Stargardzki zespół w 89 minucie prowadził 2:0. W samej końcówce spotkania rywale strzelili dwa gole.

Kacper Friska wyprowadził Błękitnych na prowadzenie w 22 minucie. Po pierwszej połowie goście prowadzili 1:0. W drugiej powiększyli prowadzenie. W 86 minucie bramkę dla stargardzkiej drużyny strzelił Oliwer Kowalik.

Błękitni nie świętowali jednak dzisiaj zwycięstwa. W 90 minucie bramkę dla gospodarzy strzelił Wojciech Lisowski. Ten sam zawodnik w trzeciej doliczonej minucie wyrównał wynik meczu wykorzystując karnego.

Błękitni zremisowali w Szczecinie z rezerwami Pogoni 2:2. Po dwudziestu trzech meczach mają 28 punktów i na ten moment plasują się na jedenastym miejscu. Pogoń II Szczecin ma 48 pkt i jest druga w tabeli. W kolejnym spotkaniu stargardzki zespół zagra 15 kwietnia u siebie przeciwko Unii Solec Kujawski.