Konrad Prawucki

Cztery gole w meczu Błękitnych Stargard

W dziesiątej serii spotkań grupy 2 III ligi piłkarskiej Błękitni Stargard pokonali u siebie Unię Janikowo.

Gospodarze już w 6 minucie wyszli na prowadzenie. Gola strzelił Konrad Prawucki. To była jedyna bramka strzelona w pierwszej połowie. W drugiej części gole zdobywały oba kluby. Krótko po wznowieniu gry, w 47 minucie bramkę na 2:0 strzelił Adrian Kwiatkowski. Rywale odpowiedzieli gole w 65 minucie.

Stargardzki zespół nie chciał dopuścić do tego, by końcówka spotkania była nerwowa i dążył do zdobycia trzeciego gola. To nastąpiło w 79 minucie. Na listę strzelców wpisał się Jakub Stawski.

Błękitni Stargard pokonali dzisiaj Unię Janikowo 3:1. Stargardzki zespół ma 19 punktów i zajmuje szóste miejsce w grupie 2 III ligi. Błękitni mają pięć wygranych, cztery remisy, porażkę. Kolejne spotkanie rozegrają na wyjeździe. 8 października zmierzy się z Vinetą Wolin.