McD Stargard Południe
Ostatnie godziny przed otwarciem, fot. Emilia Chanczewska

Drugi McDonald’s otwiera się w Stargardzie. Pierwszy z placem zabaw dla dzieci

W piątek, 28 czerwca o godzinie 9 nastąpi otwarcie restauracji McDonald’s Stargard Południe w okolicy osiedla Pyrzyckiego w Stargardzie.

Byliśmy dziś w McDonald’s Stargard Południe przy ulicy Powstańców Warszawy 13. Trwały tam ostatnie przygotowania do jutrzejszego otwarcia.

Drzwi resturacji McDonald’s otwarte zostaną 28 czerwca o godzinie 9. Szykowane są różne niespodzianki dla osób, które w dniu otwarcia przyjdą do McDonald’s Stargard Południe.

To między innymi:

  • dmuchana zjeżdżalnia
  • fotobudka 360
  • liczne gry i zabawy
  • malowanie buzi
  • bańki mydlane
  • upominki firmowe

McDonald’s Stargard Południe to druga w Stargardzie restaruacja tej popularnej na całym świecie restauracji. Pierwsza, w której jest plac zabaw na terenie ogródka zewnętrznego. To powinno ucieszyć rodziny z dziećmi.

Nowa restauracja McDonald’s powstała na dużej powierzchni. Jest wygodny dojazd zarówno do miejsc parkingowych, jak i do stanowisk McDrive. Będzie stanowisko ładowania samochodów elektrycznych, są stojaki na rowery. Na terenie restauracji nie zabraknie pojemników do segregacji odpadów, nie zapomniano także o zwierzakach, na których czekać będzie miska z wodą. Parkowanie jest płatne, ale po dokonaniu dowolnego zakupu pierwsza godzina jest darmowa.

McDonald’s Stargard Południe jest w pobliżu osiedla Pyrzyckiego, przy drodze wojewódzkiej 106, obok węzła obwodnicy Stargardu. Jednym z atutów jest dostępność. Dotrzeć do nowej restauracji McDonald’s można zarówno od strony miasta, jadąc ulicą Broniewskiego, jak również wjeżdżając do miasta czy to od strony Pyrzyc, Warnic i stargardzkiego Kluczewa, czy jadąc ze Szczecina i zjeżdżając z obwodnicy Stargardu na węźle przy osiedlu Pyrzyckim. Do samej restauracji prowadzi także ścieżka rowerowa, której nowy odcinek powstał przy okazji budowy McDonald’s Stargard Południe.

McDonald's Stargard Południe droga
Fot. Grzegorz Drążek
McDonald's Stargard Południe droga
Fot. Grzegorz Drążek

Materiał promocyjny