Piłka
Fot. ilustracyjne

Grała IV liga. 9 punktów, 13 goli zespołów ze Stargardu i okolicy

Kolejne mecze rozegrali czwartoligowcy. W dziesiątej serii spotkań trzy z czterech zespołów z regionu stargardzkiego zwyciężyły.

W minioną sobotę rezerwy Błękitnych Stargard grały w Policach z Chemikiem, Biali Sądów mierzyli się na wyjeździe z Wieżą Postomino, Unia Dolice podejmowała Inę Goleniów, a w niedzielę Polski Cukier Kluczevia grał na swoim terenie z MKP Szczecinek.

Rezerwy Błękitnych wygrały 3:2. Bramki w stargardzkiej drużynie strzelili Patryk Błąszczyk i Bartłomiej Zdunek, a jeden gol był samobójczym trafieniem gospodarzy. Stargardzki zespół ma 16 punktów. W tabeli jest na ósmym miejscu.

Biali wygrali 4:2. Gole w zwycięskim zespole zdobyli dwa Maksym Krutin, po jednym Grzegorz Magnuski i Viktor Kolesnyk. Klub z gminy Dolice ma 23 punkty i plasuje się na piątym miejscu w tabeli.

Unia przegrała 0:2. W tabeli jest na ostatnim, osiemnastym miejscu. Ma 3 punkty.

Polski Cukier Kluczevia zwyciężył 6:0. Bramki w stargardzkiej drużynie strzelili Kamil Bartoszyński, Patryk Baranowski, Piotr Surma, Fabian Pach. Kluczevia jest na czwartym miejscu w tabeli. Ma 25 punktów.

Liderem zachodniopomorskiej IV ligi jest Gwardia Koszalin, która w dziesiątej kolejce spotkań pokonała dotychczasowego lidera Bałtyk Koszalin 2:0. Gwardia ma 28 punktów, drugi Bałtyk ma punkt mniej, podobnie jak trzecie Wybrzeże Rewal.

Kolejne mecze

  • Perła Dygowo (6 miejsce, 20 pkt) – Polski Cukier Kluczevia Stargard – 14 października, godzina 12
  • Błękitni II Stargard – Bałtyk Koszalin – 15 października, godzina 13.30
  • Biali Sądów – Mechanik Bobolice (9 miejsce, 15 pkt) – 14 października, godzina 13
  • Olimp Gościno (14 miejsce, 6 pkt) – Unia Dolice – 14 października, godzina 14