festiwal poziomo

Gwiazdorski Stargard Festiwal ’22

Podczas Dni Stargardu 2022, 24-26 czerwca, zagrają topowe zespoły i wokaliści polskiej sceny muzycznej: zespół Ørganek, Agnieszka Chylińska, Sarsa, Natalia Przybysz, Smolik i Kev Fox, Nosowska, Zalewski.

  • KONCERTY piątek 24 czerwca – niedziela 26 czerwca
  • TEREN ZIELONY za Młodzieżowym Domem Kultury, ul. Portowa 3
  • BILETY Stargardzka Karta Mieszkańca 1 zł, bez Stargardzkiej Karty Mieszkańca bilety na koncerty w piątek i sobotę (24 i 25.06.) 59 zł za jeden dzień, za wstęp w niedzielę (26.06.) bez SKM 79 zł.

Stargard Festiwal ‘22 zacznie się 24.06. (piątek) o 20:00. Najpierw wystąpi zespół Ørganek, po nim Agnieszka Chylińska.

25.06. (sobota) o 20:00 zagra Sarsa, następnie Natalia Przybysz.

W niedzielę (26.06.) będą trzy koncerty. O 19:00 na scenie pojawią się Smolik i Kev Fox, następnie Nosowska i na koniec Zalewski.

Posiadaczy Stargardzkiej Karty Mieszkańca wstęp na jeden dzień koncertowy będzie kosztował symboliczną złotówkę. Tak atrakcyjny Stargard Festiwal ‘22 będzie premiował mieszkańców i być dla nich specjalną ofertą. Stargardzianie tutaj żyją i pracują, dlatego tworzymy dla nich coraz atrakcyjniejsze miejsce do życia i wypoczynku. Jeżeli ktoś do tej pory nie ma jeszcze swojej karty, to może ją wyrobić m.in w kasie kina SCK, codziennie w godzinach od 11.00 do 20.00 i wtedy kupić bilety za 1 zł. Oczywiście – jak zwykle – serdecznie zapraszamy także gości spoza Stargardu. Bez Stargardzkiej Karty Mieszkańca bilety na koncerty w piątek i sobotę (24 i 25.06.) będą kosztowały 59 zł za jeden dzień, a za wstęp w niedzielę (26.06.) bez SKM trzeba zapłacić 79 zł.

Organizatorzy, Stargardzkie Centrum Kultury

Wejściówki można kupować w kasie SCK (ul. Piłsudskiego 105) codziennie od 11:00 do 20:00 oraz przez internet. W piątek oraz sobotę SCK będzie NIECZYNNE.

REGULAMIN FESTIWALU:

Zabronione jest wnoszenie na teren imprezy przedmiotów, które mogą stanowić zagrożenie dla innych (parasole, szklane butelki, puszki, ostre narzędzia).

Zabronione jest wnoszenie napojów alkoholowych (w strefie gastronomicznej będzie możliwość zakupu alkoholu), środków odurzających lub substancji psychotropowych, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych jak również wnoszenie opakowań szklanych czy też większych butelek.

Całkowicie zabronione jest palenie wyrobów tytoniowych lub elektronicznych papierosów.

Informacje i plakat: SCK