Gymback

GYMBACK w Organic Fitness, czyli wielki powrót do treningów za 1 zł!

Wakacyjny okres pełen wypoczynku, podróży i beztroskich dni powoli dobiega końca, a my z radością witamy wszystkich na pokładzie gotowi do aktywnego startu! Klub Organic Fitness przygotował wyjątkową promocję, która pomoże dbać o formę przez cały rok i czerpać radość z aktywności fizycznej.

W ramach promocji GYMBACK, osoby wybierające karnet OPEN 12M zyskają pierwszy pełny miesiąc treningów za symboliczną złotówkę!

To doskonała okazja na rozpoczęcie swojej sportowej przygody w Organic Fitness.

Sprawdź szczegóły promocji na organicfitness.pl/gymback

Organic fitness gymback

Dlaczego warto skorzystać z Promocji GYMBACK?

  • Powrót do zdrowych nawyków: Po letniej przerwie organizm potrzebuje adaptacji i stopniowego przyzwyczajenia do regularnych treningów. Organic Fitness oferuje doskonałe warunki do tego, by powrócić do swojej fitnessowej rutyny stopniowo i bezpiecznie.
  • Profesjonalna opieka: W Organic Fitness znajdziesz doświadczonych trenerów, którzy pomogą Ci opracować efektywny plan treningowy dostosowany do Twoich celów i możliwości. Dzięki możliwości odbycia treningu wprowadzającego zapewnisz sobie dobry start i szybciej osiągniesz zamierzone efekty.
  • Różnorodność oferty: Oferta Organic Fitness obejmuje bogaty wybór zajęć fitness – od intensywnych treningów siłowych, poprzez dynamiczne zajęcia cardio, aż po relaksujące sesje jogi. Bez względu na Twoje preferencje, znajdziesz u nas coś dla siebie.
  • Multiklub – wybierając karnet w Organic Fitness uzyskujesz dostęp do pełnej oferty każdego z 8 klubów.
  • Motywująca społeczność: Ćwiczenia w grupie, wspólna praca nad sobą i duch rywalizacji to czynniki, które napędzają do działania. W Organic Fitness panuje przyjazna atmosfera, która motywuje do osiągania kolejnych celów i sprawia, że każdy może być w 100% sobą.

Jak Skorzystać z Promocji?
Korzystanie z promocji GYMBACK jest niezwykle proste. Wystarczy, że do 17 września zdecydujesz się na zakup rocznego karnetu OPEN 12M, a za pierwszy pełny miesiąc zapłacisz tylko złotówkę. Opłata za kolejne miesiące to 139 zł/miesiąc.

Wejdź na stronę organicfitness.pl/gymback jeśli chcesz zapoznać się z promocją lub odwiedź nasz klub w Stargardzie: Centrum Handlowe Zodiak, ul. St. Kard. Wyszyńskiego 12-15a.

Organic Fitness serdecznie zaprasza wszystkich entuzjastów aktywnego stylu życia, którzy powakacyjnym odpoczynku chcą wrócić pełni energii i zapału do treningów. Kup swój karnet OPEN 12M już teraz i dołącz do naszej fitnessowej społeczności!

Promocja GYMBACK trwa od 16 sierpnia do 17 września 2023 roku.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie organicfitness.pl/gymback