Jesienny Bankiet SIG

Jesienny bankiet biznesowy Stargardzkiej Izby Gospodarczej

To była doskonała okazja do wspólnej zabawy, wielu rozmów, nawiązania kontaktów i bliższego zapoznania się. Około 120 osób spotkało się w miniony piątek na integracyjnej imprezie SIG.

Jesienny bankiet biznesowy odbył się 28 października 2022 roku, w sali przy hotelu Mały Młyn w Stargardzie. Stargardzka Izba Gospodarcza zorganizowała go dla swoich firm członkowskich, których jest już 160.

Nareszcie możemy spotkać się w szerszym gronie i umacniać nasze relacje biznesowe, koleżeńskie, przyjacielskie – mówiła witając wszystkich Renata Naworol, prezes Stargardzkiej Izby Gospodarczej, która przedstawiła radę SIG. A na bankiecie obecni byli zasiadający w niej: Joanna Marszał wiceprezes SIG, Bartłomiej Jaroszyński wiceprezes SIG oraz członkowie rady: Krzysztof Fidosz, Marcin Mucha, Maciej Kuźniak, Rafał Łapiński, Jerzy Kielan, Daniel Kibiń, Tomasz Potyrała, Arkadiusz Żygadło.

Gościem stargardzkich przedsiębiorców miał być prezydent Stargardu Rafał Zając, ale choroba stanęła mu na przeszkodzie i nie dotarł.

– Życzy państwu dobrej zabawy, miłego wieczoru, dobrych wrażeń – przekazała od prezydenta Renata Naworol.

A zabawa była naprawdę dobra, pełna niespodzianek takich jak pokaz mody, konkursy z nagrodami ufundowanymi przez zrzeszone w izbie firmy.

Imprezę poprowadził Norbert Śliwa ze wsparciem syna Beniamina. Były tańce (m.in. sałatka!), karaoke z tradycyjnymi polskimi piosenkami.

Portal Stargard.News także – od września 2022 roku – należy do Stargardzkiej Izby Gospodarczej.