moto cross

Zwrócił uwagę młodym motocyklistom, a ci najechali na jego rower. Stargardzka policja postawiła zarzuty

Dwóch chłopaków, którzy niebezpiecznie poruszali się motocyklami typu cross po drodze przeznaczonej wyłącznie dla pieszych i rowerów, zostało ustalonych przez stargardzkich policjantów. Mieli agresywnie zareagować na uwagę zwróconą im przez rowerzystę i najechać mu na rower. Teraz za popełnione wykroczenia i zniszczenie mienia odpowiedzą przed sądem.